23.06.2016, 12:16

Перемоги Rivne Running Club на Чемпіонаті України

Лідери Rivne Running Club здобули три титули чемпіонів та один бронзового призера Чемпіонату України з легкої атлетики. Змагання, на яких відбувався відбір на Олімпійські ігри 2016, проходили впродовж минулого тижня у сусідньому Луцьку.

Найуспішніше на чемпіонаті виступила Майстер спорту міжнародного класу Наталія Прищепа (тренер Андрій Попеляєв). Наталія зробила «дубль»: перемогла відразу на двох дистанціях – 800 та 1500 метрів серед жінок. При чому, результат Наталії на 800 метрів – 1.59.08 став 10-им кращим показником за всю історію України.

Ще один підопічний тренера Андрія Попеляєва – Вадим Слободенюк вже давно увійшов в історію української «Королеви спорту», здобувши до чемпіонату 22 титули чемпіона України. Змагання у Луцьку принесли йому 23-ю перемогу. На своїй «коронній» дистанції – 3000 метрів з перешкодами – Вадим показав час 8.36.68 – не надто швидкий для нього, але з таким показником представник Rivne Running Club виконав норматив на Чемпіонат Європи в Амстердамі. У підсумку констатуємо, що Вадим вже 15 років поспіль є незмінним лідером стипль-чейзу України.

За словами Вадима, у нього поки що нема виконаного олімпійського нормативу, але він збирається штурмувати цей показник (8.30.0) на Чемпіонаті Європи, який пройде з 6 по 10 липня в Амстердамі.

Бронзову нагороду чемпіонату здобула ще одна співзасновниця Rivne Running Club Заслужений майстер спорту України Ольга Земляк (тренер Басенко С.). Ольга показала час 51,89, що лише на 2 десяті секунди гірший від переможниці фіналу на 400 м у жінок Ольги Бібік.

Як розповіла Ольга, дещо погане самопочуття завадило їй продемонструвати кращий результат. «Зараз я вже почала тренуватися в звичайному режимі. Готуюся до Чемпіонату Європи в Амстердамі. Розраховую там на кращий час», - сказала Земляк.

Ще один рівнянин, тренер Rivne Running Club Роман Полюхович (тренер Володимир Захожий) також показав гарний результат на чемпіонаті. Роман був 6-им у фіналі на 1500 метрів у чоловіків. Час спортсмена - 3.50.35.

Окрім представників Rivne Running Club, успішні виступи продемонстрували і інші спортсмени Рівненщини. Ще одну путівку для нашої області на Олімпійські ігри 2016 виборола Олена Колесниченко. Вона була другою у бігу на 400м із бар`єрами.

Також несподіванкою став виступ рівнянина Василя Євчука (тренер Захожий В.) у бігу на 800 м. Василь сенсаційно став бронзовим призером чемпіонату України із легкої атлетики і вперше виконав норматив Майстра спорту.

Зазначимо, що наступним випробуванням для представників Rivne Running Club мають стати змагання в Амстердамі 6-10 липня на легкоатлетичному Чемпіонаті Європи. Після того – лідери поїдуть на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро.