24.06.2016, 16:32

Rivne Running Club у призах на Чемпіонаті Києва

Лідери Rivne Running Club Ольга Земляк та Роман Полюхович посіли призові місця на Відкритому Чемпіонаті Києва з легкої атлетики. Змагання відбулися у п’ятницю, 24 червня, в столиці.

Хоча Ольга Земляк (тренер Басенко С.) бігла не свою коронну дистанцію (400 м), а дещо швидшу – 200 метрів – їй вдалося зайняти третю сходинку на п’єдесталі. Її час - 23.62. У переможниці – Єлізавети Бризгіної - 23.34. Переможці та призери цієї дистанції – на фото.

Тренер Rivne Running Club Роман Полюхович (тренер Захожий В.) був другий на 1500 метрів у чоловіків. Роман показав час 3.46.25, що лише на 25 сотих гірше нормативу Майстра спорту України.

Ще один рівнянин – Антон Грабовський (тренер Грабовська Д.) фінішував третім. Показавши при цьому високий час - 3.46.70. Переможцем забігу став Олег КАЯФА - 3.41.77.